Potrebuješ zrekonštruovať dom a chceš vymeniť podlahy?

Položenie nových podláh má veľký význam a uskutočňuje sa zvyčajne, keď je podlaha veľmi staromódna, opotrebovaná, alebo pri rekonštrukcii, či modernizácii domu, bytu.

Výsledkom je viditeľná zmena, avšak ukladanie novej podlahy je veľmi zložitá úloha, ktorú je potrebné zveriť do rúk špecializovaným firmám. Spoľahlivý odborník nielen zaručí efektívnu a presnú prácu, ale aj pomôže pri správnom zhodnotení pracovných podmienok pri výbere materiálov a spôsobe inštalácie.

Zverenie vašej podlahy do rúk odborným obkladačom zo spoločnosti MEG Group SK vám zaručí výsledok podľa očakávaní a hlavne za konkurencieschopnú a transparentnú cenu.

Požiadať o túto službu je naozaj jednoduché: kontaktujte nás, aby sme s vami dohodli stretnutie v deň a hodinu kedy vám to najviac vyhovuje. Náš technik sa dostaví k vám domov, urobí obhliadku a vystaví zdarma cenovú ponuku.

Ako sa pokladá dlažba?

Náš expert vykoná dôkladnú prehliadku, aby mohol pripraviť presnú kalkuláciu. Najskôr začne s odstraňovaním starej podlahy, opätovne vytvorí podkladovú vrstvu, na ktorú bude ukladať novú podlahu. Po dokončení prác a kontrole novej položenej podlahy vyčistí všetky miestnosti, v ktorých pracoval.

Čo je zahrnuté v službách

Charakteristiky danej služby budú definované po overení podmienok pri obhliadke. Spravidla zahŕňajú:

  • Bezplatnú a nezáväznú obhliadku za účelom vystavenia presnej cenovej ponuky
  • Dodávku materiálu, podľa dohody so zákazníkom
  • Uloženie novej podlahy na profesionálnej úrovni
  • Likvidáciu odpadových materiálov a čistenie miestností, v ktorých sa pracovalo