MEG GROUP SK je pobočkou talianskej spoločnosti MEG Edilizia SAS, popredného predajcu domácich a stavebných produktov, so sídlom na severo-východe Talianska a zároveň aj významným dodávateľom dizajnérov, projektantov, staviteľov a obkladačov. Spotrebitelia a obchodní partneri sa obracajú na MEG Edilizia už od roku 1960.

Sme súčasťou skupiny so 41 pobočkami, ktoré tvoria nákupnú silu viac ako 100.000.000 miliónov.

MEG Group SK sa špecializuje na predaj dlažby a obkladov, ponúkajúc tie najlepšie talianske produkty dostupné na trhu.

Našim cieľom je poskytovať našim zákazníkom čo najširší sortiment produktov s čo najlepšími službami, a to v súlade s našou cenovou politikou, šitou na mieru pre každého zákazníka. Členovia nášho tímu sú srdcom a dušou nášho podnikania.

Uplatňovaním našich hodnôt budujeme naďalej to najlepšie pridržiavajúc sa pritom práv a povinností slúžiť našim zákazníkom ako dnes, tak zajtra a v budúcnosti.

Náš Tím

Ak sme to čo hľadáte, je to vďaka nášmu pracovnému tímu: spolu s našimi klienti sú srdcom a dušou nášho podnikania. Sú to ľudia s odlišnými kvalifikáciami, odborný inštalatéri, muži a ženy čo nám v krátkom čase umožnili vytvoriť silné a konkurenčné zázemie na slovenskom trhu. Ich prácu pre našu spoločnosť si veľmi ceníme a uznávame. S radosťou ich odmeňujeme a vytvárame bezpečné profesionálne prostredie, ktoré uspokojuje túžbu učiť sa a rásť.

Zakladatelia

Vittorio Cordiani, zakladateľ spoločnosti Meg Group Sk sro

“Meg Edilizia je spoločnosť mojej rodiny. Dnes ju vediem tak ako kedysi moji rodičia, ktorí ju založili a naučili ma: správať sa s vážnosťou a rešpektom voči svojim klientom a spolupracovníkom. Inak by som ani nemohol: Od štrnásich rokov som pracoval s rodičmi vždy počas leta a vyrastal som s týmto prístupom “.

Stefano Bertoli, spoluzakladateľ spoločnosti Meg Group Sk sro

“Poznám Viktoria od školy, boli a sme naďalej priatelia. Dnes nás spája túžba, zdieľať naše profesionálne skúsenosti s rastom a upevnením spoločnosti na európskom území. Moje túžby ma zaviedli do celého sveta. Po piatich rokoch pôsobenia ako geodet v Taliansku, v Spojenom kráľovstve a Austrálii som založil spoločnosti na celom svete v rôznych odvetviach: nehnuteľnosti, cripto valute a služby pre potraviny a nápoje. “